Search API Sphinx (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Host
uk: Хост

en: Start
uk: Початок

en: Port
uk: Порт

en: Stop
uk: Зупинити

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: log
uk: журнал

en: Memory limit
uk: Обмеження пам'яті

en: Custom settings
uk: Власні налаштування

en: Morphology
uk: Морфологія
