Search API Sphinx (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Start
vi: Khởi động

en: Port
vi: Cổng

en: Stop
vi: Dừng

en: Timezone
vi: Múi giờ
