Search API Sphinx (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Search
es: Buscar

en: Host
es: Servidor

en: Start
es: Comienzo

en: Port
es: Puerto

en: Stop
es: Detener

en: Timezone
es: Zona horaria

en: log
es: registro

en: Memory limit
es: Límite de memoria

en: Custom settings
es: Opciones personalizadas
