Search API Sphinx (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Search
hi: खोज

en: Host
hi: होस्ट

en: Start
hi: शुरू

en: Port
hi: पोर्ट

en: Timezone
hi: समय क्षेत्र
