Search API Sphinx (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Search
is: Leit

en: Host
is: Vél

en: Start
is: Hefst

en: Timezone
is: Tímabelti

en: log
is: skrá
