Search API stats (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: User
af: Gebruiker

en: Page
af: Bladsy

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
