Search API Stats (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
