Search API stats (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: more
ar: المزيد

en: Date
ar: التاريخ

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Filters
ar: المرشحات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Top search phrases
ar: أكثر العبارات بحثا

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
