Search API stats (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Page
ast: Páxina

en: Filters
ast: Filtros

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
