Search API stats (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Timestamp
bg: Време

en: Keywords
bg: ключови думи

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Page
bg: Страница

en: Filters
bg: Филтри

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Server name
bg: Име на сървър

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Top search phrases
bg: Най-търсени фрази
