Search API stats (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: more
bs: još

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Name
bs: Ime

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: User
bs: Korisnik

en: Page
bs: Strana

en: Filters
bs: Filteri

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Top search phrases
bs: Najtraženiji izrazi
