Search API stats (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: more
ca: més

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Page
ca: Pàgina

en: Session ID
ca: ID de sessió

en: Filters
ca: Filtres

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Server name
ca: Nom del servidor

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Sort
ca: Ordenació

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Top search phrases
ca: Les frases de cerca més actives

en: Master
ca: Mestre

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total
