Search API stats (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Page
eu: Orria

en: Session ID
eu: Sesio ID-a

en: Desc
eu: Beheraka

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: anonymous
eu: anonimoa

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Sort
eu: Sailkatu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Top search phrases
eu: Bilaketetako esaldi nagusiak

en: Asc
eu: Goraka
