Search API stats (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: more
fi: lisää

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: User
fi: Käyttäjä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Page
fi: Sivu

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Server name
fi: Palvelimen nimi

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Sort
fi: Järjestä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Top search phrases
fi: Suosituimmat haut

en: Master
fi: Isäntä
