Search API stats (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Language
he: שפה

en: more
he: עוד

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Page
he: דף

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: Desc
he: יורד

en: Filters
he: מסננים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Sort
he: מיון

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Top search phrases
he: חיפושים מובילים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
