Search API stats (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: User
hr: Korisnik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Filters
hr: Prečistači

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Top search phrases
hr: Najpopularnije fraze pretraživanja

en: Asc
hr: Uzlazno
