Search API Stats (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: more
hu: tovább

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Times
hu: Napszak

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: User
hu: Felhasználó

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Page
hu: Oldal

en: Session ID
hu: Munkamenet azonosítója

en: Desc
hu: Csökk

en: Filters
hu: Szűrők

en: anonymous
hu: névtelen

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Server name
hu: Kiszolgáló neve

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Top search phrases
hu: Legnépszerűbb keresések

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Displaying @start - @end of @total
hu: @start – @end / @total megjelenítése
