Search API stats (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: Language
ja: 言語

en: more
ja: 続き

en: Date
ja: 日付

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Times
ja: 時間

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Keywords
ja: キーワード

en: User
ja: ユーザー

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Page
ja: ページ

en: Session ID
ja: セッションID

en: Desc
ja: 降順

en: Filters
ja: フィルター

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: Apply
ja: 適用

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Sort
ja: 並べ替え

en: Offset
ja: オフセット

en: Primary Key
ja: プライマリーキー

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Top search phrases
ja: 検索フレーズの上位

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Displaying @start - @end of @total
ja: @total 件中の @start 件目～ @end 件目を表示
