Search API stats (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Page
kk: Бет

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Top search phrases
kk: Ең көп ізделетін фразалар
