Search API stats (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Sort
kn: ವಿಂಗಡಿಸು
