Search API stats (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Page
ku: پەڕە

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »
