Search API Stats (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Filters
lv: Filtri

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Sort
lv: Kārtot

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Top search phrases
lv: Biežāk meklētās frāzes
