Search API Stats (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Language
nl: Taal

en: more
nl: meer

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: Name
nl: Naam

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: User
nl: Gebruiker

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Page
nl: Pagina

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: Desc
nl: Aflopend

en: anonymous
nl: anoniem

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Server name
nl: Servernaam

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Sort
nl: Sorteren

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Top search phrases
nl: Meest populaire trefwoorden

en: Asc
nl: Oplopend

en: Displaying @start - @end of @total
nl: @start - @end van @total
