Search API stats (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Name
ps: نوم

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: User
ps: غړی

en: Page
ps: پاڼه

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
