Search API stats (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Language
ru: Язык

en: more
ru: ещё

en: Date
ru: Дата

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Times
ru: Время

en: Timestamp
ru: Время

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: User
ru: Пользователь

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Page
ru: Страница

en: Session ID
ru: ID сессии

en: Desc
ru: По убыванию

en: Filters
ru: Фильтры

en: anonymous
ru: аноним

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Server name
ru: Название сервера

en: Apply
ru: Применить

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Sort
ru: Сортировка

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Top search phrases
ru: Популярные поисковые запросы

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Displaying @start - @end of @total
ru: Отображается с @start по @end из @total
