Search API stats (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: User
sl: Uporabnik

en: Page
sl: Stran

en: Filters
sl: Filtri

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Top search phrases
sl: Največkrat iskani nizi
