Search API stats (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: User
sq: Përdoruesi

en: Page
sq: Faqe

en: Filters
sq: Filtrat

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Top search phrases
sq: Frazat më të kërkuara
