Search API Stats (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Language
sv: Språk

en: more
sv: mer

en: Date
sv: Datum

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Page
sv: Sida

en: Session ID
sv: Sessionens ID

en: Desc
sv: Fallande

en: Filters
sv: Filter

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Sort
sv: Sortera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Top search phrases
sv: Topplista sökord

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Displaying @start - @end of @total
sv: Visar @start - @end av @total
