Search API stats (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Page
be: Старонка

en: Filters
be: Фільтры

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Top search phrases
be: Частыя фразы пошуку
