Search API stats (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Date
bn: তারিখ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Name
bn: নাম

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
