Search API stats (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Session ID
bo: སྦྲེལ་ཡུན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Top search phrases
bo: རྒྱུགས་ཆེའི་འཚོལ་བཤེར་མིང་ཚིག

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
