Search API stats (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: more
cs: více

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: Name
cs: Jméno

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Filters
cs: Filtry

en: anonymous
cs: anonym

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Sort
cs: Řazení

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Top search phrases
cs: Nejhledanější fráze

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
