Search API stats (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: more
cy: mwy

en: Date
cy: Dyddiad

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Page
cy: Tudalen

en: Session ID
cy: Sesiwn ID

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Apply
cy: Ceisio

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: Top search phrases
cy: Prif ymadroddion chwilio
