Search API Stats (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: more
el: περισσότερα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Page
el: Σελίδα

en: Session ID
el: ID συνεδρίας

en: Desc
el: Φθί

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Top search phrases
el: Συχνότερες φράσεις αναζήτησης

en: Asc
el: Αύξ
