Search API stats (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: User
eo: Uzanto

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Filters
eo: Filtroj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Top search phrases
eo: Plej popularaj serĉoj

en: Asc
eo: kreske
