Search API stats (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Page
et: Lehekülg

en: Session ID
et: Seansi ID

en: Desc
et: Kahanev

en: Filters
et: Filtrid

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Sort
et: Järjesta

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Top search phrases
et: Enim otsitud fraasid

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total
