Search API stats (7.x-1.3) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Language
fil: Wika

en: more
fil: marami pa

en: Date
fil: Petsa

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Page
fil: Pahina

en: Filters
fil: Mga salaan

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
