Search API stats (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Language
is: Mál

en: more
is: meira

en: Date
is: Dagfesting

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: Keywords
is: Lyklaorð

en: User
is: Brúkari

en: Page
is: Síða

en: Filters
is: Filtur

en: ‹ previous
is: ‹ fyrra

en: next ›
is: næsta ›

en: « first
is: « fyrsta

en: last »
is: síðsta »

en: Top search phrases
is: Mest nýttu leitorð
