Search API Stats (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (28 entries)

en: Language
fr: Langue

en: more
fr: plus

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: Times
fr: Fois

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: User
fr: Utilisateur

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Session ID
fr: Identifiant de session

en: Filters
fr: Filtres

en: anonymous
fr: anonyme

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: Server name
fr: Nom du serveur

en: Apply
fr: Appliquer

en: « first
fr: « premier

en: last »
fr: dernier »

en: Sort
fr: Trier

en: Offset
fr: Décalage

en: Primary Key
fr: Clé primaire

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Top search phrases
fr: Phrases les plus recherchées

en: Master
fr: Principal

en: Displaying @start - @end of @total
fr: Affichage de @start à @end sur @total
