Search API stats (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Page
gl: Páxina

en: Session ID
gl: ID de sesión

en: Filters
gl: Filtros

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Top search phrases
gl: Cadeas máis buscadas
