Search API Stats (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: more
gu: વધુ

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: « first
gu: પ્રથમ
