Search API stats (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: more
hi: और भी

en: Date
hi: तारीख

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: Apply
hi: लागू करें

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
