Search API stats (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Name
hy: Անուն

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը

en: Top search phrases
hy: Ամենաշատ օգտագործված որոնման արտահայտություններ
