Search API stats (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: more
is: meira

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Keywords
is: Lykilorð

en: User
is: Notandi

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Page
is: Síða

en: Filters
is: Síur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Sort
is: Raða

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Top search phrases
is: Vinsælustu leitarorðin
