Search API stats (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Page
jv: Kācā

en: Session ID
jv: ID sesi

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Sort
jv: Urutna

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Top search phrases
jv: Frase panggolèkan paling akèh

en: Asc
jv: Urut Maju
