Search API stats (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Filters
ka: ფილტრები

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
