Search API stats (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Filters
km: តម្រង

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Top search phrases
km: ឃ្លា​ស្វែងរក​កំពូល
