Search API Stats (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Page
lt: Puslapis

en: Filters
lt: Filtrai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Top search phrases
lt: Labiausiai ieškomos frazės
