Search API stats (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Page
mn: Хуудас

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
