Search API stats (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Language
nn: Språk

en: more
nn: meir

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: User
nn: Brukar

en: Page
nn: Nettside

en: Filters
nn: Filter

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -

en: Top search phrases
nn: Vanlegaste søkeord
